Sofabord, masur birk, 18./20. århundrede.

4433417. Sofabord, masur birk, 18./20. århundrede.

Diameter 104 cm. Højde 60,5 cm.

Brugsslitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 534