RUNE HAGMAN. PARKSCENE.

RUNE HAGMAN. PARKSCENE.
4433259. RUNE HAGMAN. PARKSCENE.

Olie på lærred, signeret, 26x30 cm. Rammemål ca. 30x34 cm.

Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Antal besøg: 241