HAVEGRUPPE, 4 stk.

HAVEGRUPPE, 4 stk.
4433127. HAVEGRUPPE, 4 stk.

Bord 63x60x122 cm
Lænestole 81x128x57 cm
Lænestole 82x64x60 cm.

Slid og slitage. Rust og dårligt træ, skrammer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4433127. HAVEGRUPPE, 4 stk.

Bord 63x60x122 cm
Lænestole 81x128x57 cm
Lænestole 82x64x60 cm.

Antal besøg: 651