KAFFESET, ca 30 stk, porcelæn, Arabia.

443299. KAFFESET, ca 30 stk, porcelæn, Arabia.

Dekoration af blomster.
Kaffekanden.
Sukkerskål med låg.
Flødekande.
12 kaffekopper med 13 underkopper.
12 tallerkener, diameter ca. 17 cm.
1 fad, diameter ca 20 cm.
1 tønde diameter ca 24,5 cm.
1 skål, diameter ca 25 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dekoration af blomster.
Kaffekanden.
Sukkerskål med låg.
Flødekande.
1 fad, diameter ca 20 cm.
1 tønde diameter ca 24,5 cm.
1 skål, diameter ca 25 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.709