SKRIVEMASKINE, Ludolf, Tyskland.

4432893. SKRIVEMASKINE, Ludolf, Tyskland.

Brugsanvisning medfølger
Dimensioner 18x27 cm.

Brugsslitage, delvis forvitret, nogle symboler mangler. Ikke funktionstestet, SAV garanterer ikke funktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsanvisning medfølger
Dimensioner 18x27 cm.

Antal besøg: 319