Rivière ring med opaler, 925 sølv, forgyldt.

4432852. Rivière ring med opaler, 925 sølv, forgyldt.

Rivière ring med opal
925 sølv, forgyldt GG
5 stk Opaler, skåret: rund glat, ca. 4 mm
Farve: opaline white
Ringstørrelse: 18/57
Samlet størrelse: ca. 20 x 25 mm
Samlet vægt: ca. 2,5 gram
Oprindelse: Etiopien (769).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rivière ring med opal
925 sølv, forgyldt GG
Farve: opaline white
Ringstørrelse: 18/57
Samlet vægt: ca. 2,5 gram
Oprindelse: Etiopien (769).

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 246