LEIF HOLMQVIST. Fuglemotiv 2 stk.

44326. LEIF HOLMQVIST. Fuglemotiv 2 stk.

Akvareller: Pickles og gul iris og store lommer i aftentåge.Ca 29X39 cm. en dateret -83.

En klinge er løsnet i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

En klinge er løsnet i rammen.

Antal besøg: 2.459