KARL AKSEL JÖRGENSEN. Ætsning.

4432417. KARL AKSEL JÖRGENSEN. Ætsning.

Siddende mand. Signeret og dateret 1928
31,5x24 cm. Samlede dimensioner 48x38 cm.

Gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet.

Antal besøg: 137