Bord med 2 ekstra brædder, diameter 104,5 cm, højde 73,5 cm Bordmål med ekstra brædder: 164,5x104,5 cm, højde 73,5 cm 6 stole, højde 85 cm, sædehøjde 48 cm.
Brugsslitage, bordet med flere ridser og brugsspor.