PETER DAHL (1934-2019), dans, litografi.

4432106. PETER DAHL (1934-2019), dans, litografi.

Signeret 283/375
Billeddimensioner 30x43cm
Rammemål 45x57cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret 283/375
Billeddimensioner 30x43cm
Rammemål 45x57cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 273