POUL CADOVIUS. SIDEBORD, „Abstracta“, 1970'erne.

4432069. POUL CADOVIUS. SIDEBORD, „Abstracta“, 1970'erne.

Rack af forkromede stålrør. Løse hylder lavet af sten. 28 x 28, højde 66 cm.

Brugsslitage. Stenbrædder med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 414