ALEXANDRO ROHDIN. Gouache på Panel, signeret og dateret 30.

44319. ALEXANDRO ROHDIN. Gouache på Panel, signeret og dateret 30.

55 x 76 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 76 cm.

Antal besøg: 1.287