TIDLIG 20. ÅRHUNDREDE KINESISK HÅRDTTRÆ LAMPEBASE.

4431456. TIDLIG 20. ÅRHUNDREDE KINESISK HÅRDTTRÆ LAMPEBASE.

En kinesisk udskåret hårdttræsfigur fra begyndelsen af 1900-tallet monteret som bordlampefod, H. 46cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 119