Vægrelief, Den sidste nadver, 20. århundrede.

4431442. Vægrelief, Den sidste nadver, 20. århundrede.

Skåret og bejdset træ. Dimensioner 81 x 22, dybde 5 cm.

Overfladeslitage. Mindre afvisning. Mindre skader ved limning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 330