20. ÅRHUNDREDE FRANSK MANTELUR.

4431216. 20. ÅRHUNDREDE FRANSK MANTELUR.

Ur, fransk skifermantel indsat med malakit, 20. årh. Størrelse: 33 cm x 22 cm x 16 cm.

Arbejdsordre ukendt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Arbejdsordre ukendt.

Antal besøg: 144