GORDON STEWART. Olie på lærred, signeret.

4431194. GORDON STEWART. Olie på lærred, signeret.

Ramme ca. 112 x 131,5 cm.

Brugstilstand, mindre skader på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 112 x 131,5 cm.

Antal besøg: 227