HANS VIKSTEN. Nøgen model, olie på lærred, signeret.

4431174. HANS VIKSTEN. Nøgen model, olie på lærred, signeret.

Dimensioner 116x89 cm (118x91 cm).

Let slid på stellet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slid på stellet.

Antal besøg: 1.024