BARBORD, til vægmontering. Acacia træ.

4430786. BARBORD, til vægmontering. Acacia træ.

Barbord til vægmontering i akacietræ med metalstøtteben.
Højde ca 108 cm, bredde 131 cm, dybde 60 cm.

Brugsslitage. Ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Ridser, mærker.

Antal besøg: 280