HELGA HENSCHEN. Olie på lærred, signeret.

443073. HELGA HENSCHEN. Olie på lærred, signeret.

Hesteparade, ca. 73x90 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hesteparade, ca. 73x90 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.851