Legetøjsbil, pladen, Volvo 144, Tekno, Danmark.

4430724. Legetøjsbil, pladen, Volvo 144, Tekno, Danmark.

Længde ca. 10,5 cm.

Brugsslitage, let skrøbelige hoveddøre.
Der mangler to vinduer. Let farvetab.
Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 10,5 cm.

Ikke fuldt gennemgået.

Antal besøg: 241