STAFFAN HALLSTRÖM. Sammensætning, kridt.

4430656. STAFFAN HALLSTRÖM. Sammensætning, kridt.

Monogram signeret SH, dateret 1961, ca. 52 x 39 cm, inkl. ramme 69 x 54 cm.

Ramme med frafald
Lidt plisseret passepartout.

Kunstner/designer

Staffan Hallström (1914–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med frafald
Lidt plisseret passepartout.

Kunstner/designer

Staffan Hallström (1914–1976)

Antal besøg: 245