TÆPPE, Garnark, geometrisk mønster mod blå baggrund.

4430576. TÆPPE, Garnark, geometrisk mønster mod blå baggrund.

Signeret og dateret G.W 1954, ca 200x115 cm.

Ingen vipper, kanter, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen vipper, kanter, skader.

Antal besøg: 643