DAT-BÅNDOPTAGER, Fostex „D-10 digital masteroptager“, Japan.

4430480. DAT-BÅNDOPTAGER, Fostex „D-10 digital masteroptager“, Japan.

Længde ca. 43, bredde 35, højde 14 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Virker angiveligt. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 490