BENGT NORDENBORG. Komposition, farvelitografi, signeret.

4430419. BENGT NORDENBORG. Komposition, farvelitografi, signeret.

Nummereret 158/310
Billedmål ca. 49x38 cm.
Rammemål 64x56 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Nordenborg (Født 1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummereret 158/310
Billedmål ca. 49x38 cm.
Rammemål 64x56 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Nordenborg (Født 1938)

Antal besøg: 178