INGVAR WALTERSTRÖM. PERSON I SOLNEDGANG.

4430385. INGVAR WALTERSTRÖM. PERSON I SOLNEDGANG.

Olie på lærred, signeret, 50x65 cm. Rammemål 72x87 cm.

Ramme med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med mindre skader.

Antal besøg: 242