PALLE med metal/træ undervogn.

4430253. PALLE med metal/træ undervogn.

Højde 43 cm
Diameter 40 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 43 cm
Diameter 40 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 182