JAN BERTIL ANDERSSON. Ætsning.

4430225. JAN BERTIL ANDERSSON. Ætsning.

Sammensætning med figurer „Menmen“, signeret, nummereret 7/25,
50 x 38 cm,
58x45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 38 cm,
58x45 cm.

Antal besøg: 160