SIGURD PERSSON. Sølv armbånd, Stockholm.

4429915. SIGURD PERSSON. Sølv armbånd, Stockholm.

Stemplet „SIGP“, Stockholm 1995, 76 gram, indermål 55 x 37 mm.

Betingelse for brug, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betingelse for brug, ridser.

Antal besøg: 646