SVEN LIDBERG. Farvelitografi, signeret.

4429839. SVEN LIDBERG. Farvelitografi, signeret.

Ramme ca. 40 x 28 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Sven Lidberg (1929–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 40 x 28 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Sven Lidberg (1929–2009)

Antal besøg: 274