VITRINESKAB, bredde 50 cm, Sverige 18/1900-tal.

4429761. VITRINESKAB, bredde 50 cm, Sverige 18/1900-tal.

Vitrineskab med 2 glasdøre, 4 aftagelige hylder, Mahogni på fyr. Sverige 18./20. århundrede.
Højde med kam 192 cm
Bredde ca. 49 cm
Dybde ca. 35 cm.

Renoveret og suppleret over tid. Brugsslitage, aldersslitage, mærker. Nøgleskiver, lås og nøgle med rust.
Afvisning øverst på kanten. Skabet er i 1 stk.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde med kam 192 cm
Bredde ca. 49 cm
Dybde ca. 35 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 914