BIOBANK, 2 pladser, 20. årh.

BIOBANK, 2 pladser, 20. årh.
4429653. BIOBANK, 2 pladser, 20. årh.

Højde ca. 84 cm.
Sædehøjde ca. 48 cm.
Bredde ca. 42 cm.
Dybde ca. 39 cm.

Aldersslidmærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 84 cm.
Sædehøjde ca. 48 cm.
Bredde ca. 42 cm.
Dybde ca. 39 cm.

Aldersslidmærker, ridser.

Antal besøg: 330