AKG CE5 mikrofoner, 2 stk. 20. årh.

4428993. AKG CE5 mikrofoner, 2 stk. 20. årh.

Længde 16 cm.

Taske og mikrofonholder medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 16 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 347