PAU VALLS. En ung kvinde.

PAU VALLS. En ung kvinde.
4428982. PAU VALLS. En ung kvinde.

Olie på lærred.
Signeret.
73x60 cm.

Hul i holderen. Små fejl i billedlaget. Støbt og forgyldt træ- og stukramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret.
73x60 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 341