STRINGHYLDE, „BFB hylde“, 3 hylder.

4428912. STRINGHYLDE, „BFB hylde“, 3 hylder.

Højde 77 cm
Bredde ca. 80 cm
Dybde 20 cm.

Brugsslitage, ridser, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 77 cm
Bredde ca. 80 cm
Dybde 20 cm.

Brugsslitage, ridser, slid.

Antal besøg: 329