ERIK JØRGENSEN. SOFA, „EJ 430", Erik Jørgensens Møbelfabrik, Danmark, designet 1979, læderbetræk.

4428896. ERIK JØRGENSEN. SOFA, „EJ 430", Erik Jørgensens Møbelfabrik, Danmark, designet 1979, læderbetræk.

Ben i sort træ, etiketmærket, højde 64, sædehøjde 38, længde 208 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser, tørt læder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 702