BORDSPEJL messing 20. århundrede.

4428755. BORDSPEJL messing 20. århundrede.

Højde 80 cm
Bredde 45,5 cm.

Brugsslitage, nyt spejlglas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 80 cm
Bredde 45,5 cm.

Brugsslitage, nyt spejlglas.

Adresse

Ställvägen 2
516 34 Dalsjöfors
Sverige

Placering
V2
Antal besøg: 245