RAGNAR SANDBERG. Stilleben, ætsning, EA, signeret og dateret -70.

4428645. RAGNAR SANDBERG. Stilleben, ætsning, EA, signeret og dateret -70.

med dedikation, billedområde ca. 8 x 13 cm. Rammemål 32,5 x 28,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Antal besøg: 400