NOBORU NAKAMURA. Lænestol, „Points“, til IKEA.

4428298. NOBORU NAKAMURA. Lænestol, „Points“, til IKEA.

Laglimet birk. Sæde og ryg lavet af flettet læder. Halspude. Bredde 70, dybde 80 cm, ryghøjde 95, sædehøjde 35 cm.

Slid og slitage. Mærker og ridser. Mindre tørre revner. Lidt løse skruer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 638