Billedramme, forgyldt med glas.

4428217. Billedramme, forgyldt med glas.

Forgyldt billedramme, med indretning.
Ca. 86x71 cm.
Ca. 66x51 cm.

Aldersslitage og farvetab. Ellers god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 86x71 cm.
Ca. 66x51 cm.

Antal besøg: 193