OLLE SKAGERFORS. Selvportræt.

OLLE SKAGERFORS. Selvportræt.
4427837. OLLE SKAGERFORS. Selvportræt.

Blyant på papir, 27 x 22 cm, karmmål 52 x 45 cm. Signeret OS og dateret 1979.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Olle Skagerfors (1920–1997)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Olle Skagerfors (1920–1997)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 457