OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Træsnit, „Artesano“, signeret Prado Velázquez, dateret, nummereret 2/23.

4427660. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Træsnit, „Artesano“, signeret Prado Velázquez, dateret, nummereret 2/23.

Billedmål ca. 24,5x30,5 cm.
Rammemål ca. 46x51 cm.
Glaseret træramme.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca. 24,5x30,5 cm.
Rammemål ca. 46x51 cm.
Glaseret træramme.

Antal besøg: 157