SKRÅKLAPSEKRETÆR, valnød, rokoko-stil.

4427626. SKRÅKLAPSEKRETÆR, valnød, rokoko-stil.

Længde 100, bredde 53, højde 102 cm.

Brugsslitage, finerskader og slid i finér, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 274