OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blyanttegning.

4427575. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blyanttegning.

Sølandskab med beboelse. Signeret GJ og dateret 1913. 23x30 cm. Samlede dimensioner 33x40 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 189