GIDEON BÖRJE. Akvarel, signeret.

4427365. GIDEON BÖRJE. Akvarel, signeret.

Rammemål ca. 41,5 x 49,5 cm.

Brugstilstand, ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Gideon Börje (1891–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 41,5 x 49,5 cm.

Kunstner/designer

Gideon Börje (1891–1965)

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
V: 2
Antal besøg: 150