GUNNAR TORHAMN. Akvarel, signeret.

4427231. GUNNAR TORHAMN. Akvarel, signeret.

Ramme ca. 36 x 36,5 cm.

Brugstilstand, mindre pletter.

Kunstner/designer

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 36 x 36,5 cm.

Kunstner/designer

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besøg: 185