HOWARD BROOKES. Söder, Marstrand, olie på panel, signeret og dateret 91.

4427181. HOWARD BROOKES. Söder, Marstrand, olie på panel, signeret og dateret 91.

42 x 60 cm. Rammemål 49,5 x 67,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Howard Brookes (Født 1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Howard Brookes (Født 1947)

Antal besøg: 915