SNORREOL, 1900-tal.

SNORREOL, 1900-tal.
4427077. SNORREOL, 1900-tal.

3 hylder.
Højde 76 cm
Dybde 28 cm
Bredde 80 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
4427077. SNORREOL, 1900-tal.

3 hylder.
Højde 76 cm
Dybde 28 cm
Bredde 80 cm.

Antal besøg: 264