BERTIL GADÖ. Interiør med figurer, blandede medier.

4426852. BERTIL GADÖ. Interiør med figurer, blandede medier.

Signeret Gadö, dateret 41, ca 36 x 48 cm inklusive ramme 55 x 67 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Antal besøg: 186