BENJAMÍN PALENCIA. EFTER. FIRENZE OG LANDSKAB TO OFFSET LITOGRAFIER PÅ PAPIR SIGNERET PÅ PLADE.

4426531. BENJAMÍN PALENCIA. EFTER. FIRENZE OG LANDSKAB TO OFFSET LITOGRAFIER PÅ PAPIR SIGNERET PÅ PLADE.

22,5x16 cm.
36,5x31 cm. (ramme).

Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

22,5x16 cm.
36,5x31 cm. (ramme).

Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 236