AILI PEKONEN. Trækulstegning, signeret.

4426518. AILI PEKONEN. Trækulstegning, signeret.

Billedets overflademål ca. 48 x 35 cm
Rammemål ca. 50 x 64 cm.

Brugsslitage samt gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 50 x 64 cm.

Brugsslitage samt gulning.

Antal besøg: 182